ГоловнаФото/відеоВідеоальбом «Полігон МРЦ ШР ДСНС України»
 Версія для друку

Полігон МРЦ ШР ДСНС України – місце щоденних тренувань рятувальників та проведення спеціальних і комплексних польових навчань

Територія полігону Мобільного рятувального  центру швидкого реагування ДСНС України

Важливою складовою Мобільного рятувального  центру швидкого реагування ДСНС України є навчальний полігон. Тут проводяться спеціальні і комплексні польові навчання аварійно-рятувальних підрозділів, а також інші види тренувань особового складу.

 

Навчання з проведення рятувальних робіт з використанням важкої техніки

На навчальному полігоні Мобільного рятувального  центру швидкого реагування ДСНС України рятувальники вдосконалюють навички, необхідні при проведенні пошуково-рятувальної операції з використанням крану, а також пневматичного, гідравлічного, пошукового та інших видів обладнання.

 

Відпрацювання рятувальних та інших невідкладних робіт під час комплексних навчань

На навчальному полігоні Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України проводяться спеціальні і комплексні польові навчання аварійно-рятувальних підрозділів, у рамках яких рятувальники вдосконалюють свої професійні навички.

 

Комплексне тренування на майданчику з гасіння пожежі на хімічно небезпечному об’єкті

На навчальному полігоні Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України проводяться тренування фахівців з радіаційного, хімічного та біологічного захисту. Під час навчань відпрацьовуються локалізація пожежі на хімічно небезпечному підприємстві і розгортання пункту деконтамінації для особового складу команди.

 

Полігон МРЦ ШР ДСНС України: гасіння пожежі із застосуванням піни

На навчальному полігоні Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України проводяться навчання з гасіння пожежі на залізничному транспорті із застосуванням піни.

 

Полігон МРЦ ШР ДСНС України: гасіння пожежі із залученням авіації

На навчальному полігоні Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України проводяться комплексні навчання, під час яких відпрацьовується порядок дій при лісовій пожежі, включаючи гасіння вогню із залученням авіації.