ГоловнаДіяльністьМедичне забезпечення особового складу
 Версія для друку

Медичне забезпечення особового складу

Нормативно-правова база

Надання медичної допомоги

Порядок прикріплення на медичне забезпечення

Проходження щорічного профілактичного медичного огляду

Медико-психологічна реабілітація та санаторно-курортне лікування


Нормативно-правова база


Надання медичної допомоги

Пункт охорони здоров’я Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України

Пункт охорони здоров’я Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров’я, призначеним для надання медичної допомоги особовому складу та працівникам МРЦ ШР ДСНС України.

Положення про Пункт охорони здоров’я затверджено наказом МРЦ ШР ДСНС України від 26.09.2019 № 310 «Про затвердження положень про структурні підрозділи МРЦ ШР ДСНС України».

Ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики, затверджена наказом МОЗ України від 05.03.2021 № 405 «Про ліцензування з медичної практики» (реєстраційне досьє від 24.02.2021 № 742/21/М), – є чинною.

Фінансове забезпечення Пункту охорони здоров’я МРЦ ШР ДСНС України здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, призначених МРЦ ШР ДСНС України, та інших джерел, не заборонених законодавством.

Штат Пункту охорони здоров’я МРЦ ШР ДСНС України затверджується наказом ДСНС відповідно до Додатку 1, затвердженого наказом МНС від 07.08.2009 № 552 «Про затвердження типових положень лікувально-профілактичних закладів сфери управління МНС».

Персонал Пункту охорони здоров’я МРЦ ШР ДСНС України складають працівники.

Адреса: вул. Вишгородська, 150, м. Київ, 04114, Україна

Ел. пошта: [email protected]

 Інформація щодо наявних спеціалістів

Начальник пункту охорони здоров’я Фареник Оксана Анатоліївна
Лікар вакант
Фельдшер Бондаренко Ірина Вікторівна
Фельдшер вакант
Сестра медична Роздорожна Ірина Сергіївна
Водій автотранспортних засобів вакант


Можливості та порядок забезпечення безкоштовними лікарськими засобами осіб, які обслуговуються в закладах охорони здоров’я ДСНС

Відповідно до кошторисних призначень на 2021 рік МРЦ ШР ДСНС України

КЕКВ 2220 – Сума 143000,00 грн, з них:

Заключено договір № 21/29/ПМП від 09.02.2021 на суму 49000,00 грн.

Проліковано:

у лютому 2 особи: 1 особу рядового складу на суму 4630,24 грн та 1 особу рядового складу на суму 3669,23 грн.

у червні 1 особу на суму 16588,26 грн.

Ліцензованим закладом охорони здоров’я ДСНС в МРЦ ШР ДСНС України є Пункт охорони здоров’я, в якому безкоштовні лікарські засоби надаються лише для особового складу і працівників МРЦ ШР ДСНС України.

Станом на ІІ квартал 2021 року у Пункті охорони здоров’я МРЦ ШР ДСНС України є в наявності такі групи препаратів:


Порядок прикріплення на медичне забезпечення

ІІ. Порядок прикріплення на медичне забезпечення. Організація медичного обліку
(витяг з наказу МВС України від 18.08.2014 № 831 «Про затвердження Порядку організації медичного забезпечення в системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій»)

Пункт 4. Постановка на медичний облік осіб з інвалідністю, непрацюючих ветеранів, непрацюючих ветеранів війни та прирівняних до них осіб здійснюється на підставі заяви, зразок якої наведено у додатку до цього Порядку, рішенням керівника органу (підрозділу) ДСНС України.

До цієї заяви додають документи, що підтверджують право на медичне забезпечення у закладах охорони здоров’я ДСНС України:

непрацюючі ветерани - копії посвідчень пенсіонера ДСНС України (МНС України) та ветерана служби цивільного захисту (військової служби, органів внутрішніх справ, державної пожежної охорони), копію сторінок паспорта громадянина України (із зображенням фотографії, прізвища, імені та по батькові і наявністю відомостей про реєстрацію особи за місцем проживання) або довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію;

особи з інвалідністю, непрацюючі ветерани війни та прирівняні до них особи - копії посвідчень пенсіонера ДСНС України (МНС України) (за наявності), ветерана війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника бойових дій, довідку, що підтверджує роботу в органах (підрозділах) ДСНС України (МНС України) до виходу на пенсію чи зміну місця роботи, та копію сторінок паспорта (із зображенням фотографії, прізвища, імені та по батькові і наявністю відомостей про реєстрацію місця проживання особи) або довідку з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію;

члени сімей загиблих - копії документів, що засвідчують їх родинний зв’язок.

В усіх випадках, визначених у цьому пункті, з метою підтвердження достовірності копій наданих документів необхідно представляти їх разом з оригіналами.


Проходження щорічного профілактичного медичного огляду

Проходження особовим складом щорічного профілактичного медичного огляду

КЕКВ 2240 – Сума 24000,00 грн, з них:


Медико-психологічна реабілітація та санаторно-курортне лікування

Медичний реабілітаційний центр “Одеський” ДСНС України

Адреса: 65038, м. Одеса, вул. Рибальська Балка, 3

Тел.: +380 48 789 2317, +380 48 233 8499

Порядок отримання санаторно-курортного лікування та медико-психологічної реабілітації в Медичному реабілітаційному центрі «Одеський» ДСНС України

Наявність санаторно-курортних путівок та направлень на медико-психологічну реабілітацію